četrtek, 2. november 2023 Osnove AV produkcije: Montaža z že pripravljenim materialom

Delavnice avdio-video produkcije ponujajo udeležencem priložnost, da se poglobijo v svet ustvarjanja avdio video vsebin. Delavnice so razdeljene v tri sklope, ki pokrivajo različne vidike produkcije.

Delavnice nudijo interaktivno in spodbudno okolje, kjer udeleženci pridobijo dragocene veščine in znanje na področju montaže,  snemanja in produkcije videov. Ne glede na izkušnje, se lahko vsakdo pridruži in razširi svoje sposobnosti v ustvarjalnem svetu avdio-video produkcije.

V prvem sklopu se udeleženci naučijo osnov montaže video posnetkov s pomočjo že obstoječega materiala. S poudarkom na programski opremi za urejanje videoposnetkov se udeleženci seznanijo z različnimi tehnikami urejanja, prehodi, vstavljanjem zvoka in vizualnimi učinki. S praktičnimi vajami in strokovnim vodstvom pridobijo veščine, ki jih potrebujejo za ustvarjanje profesionalnih montažnih projektov.

Več informacij in prijava na dogodek >> TUKAJ