torek, 14. november 2023 Obvestilo o podaljšanem delovnem času knjižnice // Notice of extended opening hours of the University Library

Obveščamo vas, da bo od ponedeljka, 13. novembra 2023, do nadaljnjega v veljavi podaljšan delovni čas Centralne enote UP Univerzitetne knjižnice (Trubarjeva ulica 1, Koper).

Od ponedeljka do četrtka bo knjižnica odprta od 8.00 do 20.00. Ob petkih pa bo knjižnica do nadaljnjega odprta med 8.00 in 18.00.

Delovni čas dislocirane enote knjižnice UP FTŠ - Turistica ostaja nespremenjen.

Vabljeni!

Notice of extended opening hours of the University Library

From Monday, 13 November 2023, the opening hours of the Central unit UP University Library (Trubarjeva ulica 1, Koper) will be extended until further notice.

From Monday to Thursday, the library will be open from 8.00 to 20.00. On Fridays, the library will be open between 8.00 and 18.00.

Opening hours of dislocated unit library UP FTŠ – Turistica remain unchanged.

Welcome!