petek, 12. april 2024 Meduniverzitetno športno tekmovanje// The Interuniversity Sports Competition

V četrtek, 9. maja 2024, bo v Izoli potekalo Meduniverzitetno športno tekmovanje, ki ga letos organiziramo s Študentskim svetom Univerze na Primorskem.

Vabimo vas, da se pridružite ekipam, da bomo skupaj zastopali našo univerzo. Če rad/a igraš odbojko, nogomet ali košarko, se prijavi v ekipo Univerze na Primorskem!

Prijave za tekmovalce (prijavljate se posamično) zbiramo do 15. aprila na naslednji povezavi: https://forms.office.com/e/4Nz1siy82w

Več informacij o tekmovanju

• Kdaj: Četrtek, 9.5.2024 med 10.00 in 16.00.
  • Kje: Livade 7, 6310 Izola (OŠ Livade)
  • Discipline: odbojka, košarka in nogomet (tako ženske kot moške ekipe)

Meduniverzitetno športno tekmovanje je namenjeno povezovanju študentov vseh slovenskih univerz. V nogometu, odbojki in košarki se bodo med seboj pomerile ekipe Univerze v Ljubljani, Univerze v Mariboru, Univerze na Primorskem, Univerze v Novem mestu, Nove univerze in Univerze v Novi Gorici. V kolikor ne želite tekmovati, si dan rezervirajte za navijanje za naše.

Po zaključku prijav bomo organizirali skupne treninge za prijavljene za posamezno disciplino, da boste imeli dovolj časa, da se navadite na skupno igro. V kolikor bo prijavljenih več igralcev kot jih lahko prijavimo za tekmovanje, bomo naredili selekcijo (vse razložimo ob zaključku prijav oziroma na prvih treningih). V primeru vprašanj smo vam na voljo na

Veselimo se srečanja z vami,

Študentski svet Univerze na Primorskem

Dear students of the University of Primorska!

On Thursday, 9.5.2024, the Interuniversity Sports Competition will take place in Izola. This year it is organized by the Student Council of the University of Primorska. We invite you to join the teams to represent our university together. If you like playing volleyball, football or basketball, sign up for the University of Primorska team!

Applications for players (you can apply individually) are being collected until 15.4.2024 at the following link: https://forms.office.com/e/4Nz1siy82w

More information about the competition

• When: Thursday, 9.5.2024 between 10.00 and 16.00.
  • Where: Livade 7, 6310 Izola (Livade Primary School)
  • Disciplines: volleyball, basketball and football (both women's and men's teams)

The Interuniversity sports competition is aimed at bringing together students from all Slovenian universities. Teams from the University of Ljubljana, University of Maribor, University of Primorska, University of Novo mesto, Nova University and University of Nova Gorica will compete in football, volleyball and basketball. If you don't want to compete, reserve this day to cheer for our teams.

After the registration closes, we will organise joint training sessions for those registered for each discipline to give you enough time to get used to playing together. If there are more players registered than we can register for the competition, we will make a selection (we will explain everything at the closing of the registration or at the first training sessions). If you have any questions, please contact us at studentski.svet@upr.si.

We look forward to meeting with you,

Student Council of the University of Primorska