petek, 1. marec 2024 Jazz poletna šola ZGRABI ZVOK 2024 | 7. - 12. 7. 2024 | PRIJAVE ODPRTE

Poletna jazz šola ZGRABI ZVOK je namenjena vsem ljubiteljskim in profesionalnim glasbenikom, ki bi svoje glasbeno znanje na področju jazza in improvizacije ter skupinske igre radi izpopolnili na šest dnevni poletni šoli z izkušenimi mentorji.

Poleg standardnih individualnih in skupinskih ur za posamezne instrumente, je program Zgrabi Zvoka bistveno bolj razgiban, med drugim zajema tudi teoretične predmete (na različnih nivojih) in skupinske delavnice. Ker pa gre pri Zgrabi Zvoku seveda za neizbežno povezanost s festivalom MareziJazz, bo veliko pozornosti namenjene ravno big bandovski glasbi, saj bodo udeleženci zaigrali tudi v big bandu, ki bo rezultat enotedenskega dela predstavil na MareziJazz festivalu.

Prijave so odprte do torka, 12. marca 2024.

Mentorji predstavitev