torek, 9. februar 2021 Virtualni informativni dnevi 2021

Ključna vprašanja, ki jih pred nas postavlja sodobni svet, so preveč zapletena, da bi nanje lahko odgovorili z orodji zgolj ene znanstvene discipline. Na Fakulteti za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije (UP FAMNIT) smo zato zasnovali interdisciplinarne, med seboj prepletene in raznolike študijske programe.

Vabimo vas, da se nam pridružite na Virtualnih informativnih dnevih, kjer vam bodo profesorji in študenti predstavili utrip življenja na fakulteti in prednosti naših programov.

Virtualni informativni dnevi bodo potekali prek videokonferenčnega sistema Zoom.
Za udeležbo na dogodku je potrebna predhodna prijava s klikom na TO POVEZAVO
Po registraciji boste prejeli potrditveno sporočilo s povezavo do uvodnega dela dogodka, ma katerem bomo predstavili fakulteto.

Sledile bodo predstavitve posameznih študijskih programov, in sicer na naslednjih povezavah:

V primeru tehničnih težav lahko kontaktirate: promo@famnit.upr.si; GSM: 051 412 630.

PETEK, 12. 2. 2021

9.00

Študentski domovi Univerze na Primorskem: Virtualni ogled in klepet s študenti-stanovalci

10.00

11.30

Ob 11.30: Šport UP z aktivnim odmorom

12.00

Prijavno-sprejemni postopek: kako poteka in na kaj morate biti pozorni (Vpisna služba UP)

13.0015.00

Klepetalnica s študenti (informacije o študiju ter študentska klepetalnica)

15.00

SOBOTA, 13. 2. 2021

9.00

10.00

11.30

Ob 11.30: Šport UP z aktivnim odmorom

12.00

13.0015.00

Klepetalnica s študenti (informacije o študiju ter študentska klepetalnica)

15.00

Choose Famnit - Choose Science: Presentation of study programmes* in English

*Mathematics, Computer Science, Bioinformatics

Razpis in informacije za kandidate v zvezi s prijavo v različnih rokih so objavljeni na tej povezavi.