ponedeljek, 11. december 2023 Vabilo na srečanje s predstavniki slovenskih športnih organizacij

V torek, 12.12.2023, ob 15.30 uri, vabimo vse študente in visokošolske učitelje, ki jih zanimata šport in delo na področju športa, v UP FVZ, Livade 6, Izola.

Fakulteta za vede o zdravju (FVZ), Katedra za kineziologijo ter Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije (FAMNIT), Oddelek za psihologijo, skupaj organizirata dogodek, na katerem bodo trije gostje predstavili delovanje glavnih državnih inštitucij na področju športa z namenom vpogleda v organiziranost področja športa v RS.

Gostje dogodka so:

Namen dogodka je posredovanje znanja o formalni ureditvi športa v RS, predstavitev nalog ter usmeritev posameznih inštitucij s področja športa, predvsem pa omogočiti študentom poglobljeno razpravo s predstavniki omenjenih organizacij.

Vstop je prost.

Predstavnika organizatorjev: