sreda, 13. december 2023 V novo leto vstopamo z novim Študentskim svetom

Na konstitutivni seji, ki je potekala 12. decembra 2023, je bila za predsednico Študentskega sveta UP FAMNIT izvoljena Gabriela Laznik Zalaznik, študentka Biopsihologije. Za podpredsednika je bil izvoljen Pavel Jolakoski, študent Računalništva in informatike, za tajnico pa Yelyzaveta Karazhova, študentka Biopsihologije. Poleg predsednice ŠS UP FAMNIT bo študente zastopala tudi Teodora Ilić, študentka Matematike v ekonomiji in financah, ki bo tudi predstavnica študentov UP FAMNIT v Senatu UP.

Volitve so bile izvedene v skladu s Statutom UP, Pravilnikom o načinu volitev predstavnikov študentskih svetov članic Univerze na Primorskem in imenovanju predstavnikov študentov v organe ter komisije in delovna telesa članic UP in Pravili UP FAMNIT.

Študentskemu svetu UP FAMNIT želimo uspešno delo!