ponedeljek, 30. januar 2017 Uspešen nastop UP FAMNIT na Informativi 2017

V soboto 28. januarja se je na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani zaključila še ena uspešna izvedba Informative – največjega slovenskega sejma izobraževanja in poklicev. Razstavni prostor Univerze na Primorskem je obiskalo veliko število dijakov, katerim so študenti Famnita predstavili študijske programe in ostalo dogajanje na fakulteti.

Istočasno so okoli stojnic potekale interaktivne delavnice, ki so jih vodili naši asistenti in predavatelji (Nina Chiarelli, Nastja Cepak, Tilen Genov, Matjaž Kljun, Bojan Lazar, Marko Posavčević), v  predavalnici UP pa smo lahko prisluhnili predavanjema Dopolnjena in virtualna resničnost Matjaža Kljuna in Zakaj je kmetijstvo izziv? Alenke Baruca Arbeiter.

Čestitke vsem študentom in zaposlenim za odlično opravljeno delo, s katerim so letos pritegnili res veliko število potencialnih novih brucev in ostalih radovednežev!

Ostali fotoutrinki dogajanja na razstavnem prostoru UP so na voljo tukaj.