četrtek, 21. december 2023 Študentka UP FAMNIT na evropskem prvenstvu v sedeči odbojki skupaj s svojo ekipo osvojila odlično drugo mesto

Tija Vrhovnik, študentka 2. letnika magistrskega študija Psihologije na UP FAMNIT je oktobra letos skupaj s svojo ekipo v italijanskem kraju Caorle osvojila odlično drugo mesto na evropskem prvenstvu članic odbojke sede.

V ponedeljek, 19. decembra, so se v Cankarjevem domu že tradicionalno ob koncu leta zbrali najboljši slovenski športniki in športnice na prireditvi Športnik leta 2023. Društvo športnih novinarjev in Olimpijski komite Slovenije sta podelila nagrade posameznikom in ekipam, ki so najbolj zaznamovali iztekajoče se leto na področju športa.

Podelili so nagrado za naj športnika invalida, ki pa je tokrat prvič pripadla ekipnemu športu. Pred polno Gallusovo dvorano so nagrado prejele naše odbojkarice sede, za kar jim iskreno čestitamo!

Vir: http://www.odbojkasede.com/