četrtek, 14. april 2016 Študentje Famnita odlični tudi na univerzitetnih ligaških tekmovanjih UP

Na Srednji tehniški šoli Koper so v ponedeljek, 11. 4. 2016, dosegla višek ligaška tekmovanja Univerze na Primorskem. Moštvi Fakultete za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije sta se odlično odrezali v kategoriji košarka (moški) in odbojka (mešano).

Končni rezultati tekem so prinesli na našo fakulteto pokal za 1. mesto v košarki in pokal za 2. mesto v odbojki.

Naši študenti-športniki so letos bili:
Košarkaška ekipa FAMNIT (1. mesto): Siniša Miličević, Tadej Igo Kropej, Tilen Sabadin, Huršec, Nik Vuksanović, Mikita Akulich, Miloš Veljković, Luka Pavlović, Rade Nježić, Graber, Diego Celin.

Odbojkarska ekipa FAMNIT (2. mesto): Boštjan Hafnar, Erik Jurman, Kristjan Bajec, Urška Špende, Mojca Marinič, Lana Komel, Valentin Sojar, Pagon Lenka.

Vsem študentom iskreno čestitamo za uspeh!

Več informacij o zaključku ligaških tekmovanj pa tukaj.