četrtek, 24. januar 2013 Srečanje z Albertom Cayuela, direktorjem UBC Sustainability iz University of British Columbia

UP FAMNIT v okviru projekta programa čezmejnega sodelovanja Slovenija - Italija 2007-2013 ENERGYViLLab organizira srečanje z Albertom Cayuela, direktorjem UBC Sustainability iz University of British Columbia (UBC), Kanada.

Namen:
Namen srečanja je izvedeti več o UBC kot živem laboratoriju, skupinski pobudi, ki združuje izobraževanje, raziskave, delovanje in partnerstva za pospeševanje trajnosti na univerzi in zunaj nje, vključno z zelenimi stavbami in kanadskim programom WoodFirst. Poleg tega je cilj srečanja, da se iz kanadske dobre prakse naučimo in obogatimo našo izkušnjo z živim laboratorijem Energy Virtuous Living Lab.

Kje: UP FAMNIT, Glagoljaška 8, 6000 Koper

Kdaj: 20. februar 2013 od 8:00 do 15:00

Vabljeni: projektni partnerji, predstavniki občin v regiji, raziskovalci, predstavniki vlade in prebivalci

Kako se registrirati: s sporočilom na naslov: laura.zorn@upr.si do 15.2.2013.