četrtek, 25. april 2024 Rektorska konferenca - internacionalizacija visokega šolstva

Rektorska konferenca RS skupaj s CMEPIUS organizira konferenco na temo internacionalizacije visokega šolstva, ki bo izvedena v angleškem jeziku. Namen konference je izmenjati mnenja, opraviti refleksijo, deliti dobre prakse in predstaviti priložnosti za razvoj in krepitev kompetenc ter dviga kakovosti in poučevanja v okviru internacionalizacije.

Ciljne skupine so: vodstva univerz in fakultet, tajniki univerz in članic, mednarodne pisarne, vodje oddelkov in snovalci politik internacionalizacije na oddelkih, fakultetah in univerzah ter širše, vsi zainteresirani. Prijava je možna tukaj.