sreda, 4. november 2015 Primorski vrtiček v sodelovanju s študenti Famnita

Univerza na Primorskem, Kmetijska zadruga Agraria Koper in Primorske novice so februarja letos začeli z akcijo Primorski vrtiček, ki je bila uvedena na pobudo bralcev časopisa Primorske novice.

Strokovnjaki kmetijske zadruge so, v sodelovanju z našimi študenti in profesorji študijske smeri Sredozemsko kmetijstvo, posredovali nasvete za vrtnarjenje na domačem vrtičku, obenem pa so obdelovali Primorski vrtiček na Purissimi pri Ankaranu.

V akciji, ki je doživela izjemen odziv, je bilo objavljenih kar 36 celostranskih prispevkov, ki bodo od srede, 4. novembra 2015, na ogled v avli palače Armerija Univerze na Primorskem, Titov trg 4 v Kopru.

Sodelavci Famnita sodelujočim študentom iskreno čestitamo za opravljeno delo in jim želimo veliko uspehov tudi v prihodnjih akcijah v sodelovanju z lokalnim okoljem.