ponedeljek, 23. februar 2015 "Primorski vrtiček" v sodelovanju s študenti Sredozemskega kmetijstva UP FAMNIT

V Soboti, prilogi Primorskih novic, so ta vikend začeli z akcijo, ki bo trajala vse do pozne jeseni. Na pobude bralcev so se odločili za uvedbo rubrike Primorski vrtiček, v kateri bodo strokovnjaki KZ Agraria iz Kopra in naša študenta Sredozemskega kmetijstva Tine Matoš in Tadej Grbec posredovali nasvete za vrtnarjenje na domačem vrtičku. Obenem pa bodo obdelovali Primorski vrtiček, ki so ga skupaj oblikovali na Purissimi pri Ankaranu.

Več informacij o Primorskem vrtičku si lahko preberete tukaj.

S tem projektom se nadaljuje uspešno sodelovanje s KZ Agraria v okviru projektov Po kreativni poti do praktičnega znanja (projekt Proučitev razvojnih možnosti in izdelava idejne rešitve za vzpostavitev delovanja Centra Purissima).

Vsem sodelujočim želimo veliko uspeha pri oblikovanju Primorskega vrtička!