petek, 5. april 2013 Predstavitev teme doktorske disertacije študenta Uroša Marušiča

Vabimo vas na javno predstavitev teme doktorske disertacije Uroša Marušiča, študenta doktorskega študijskega programa Aplikativna kineziologija na UP FAMNIT, z naslovom Impact of spatial navigation training during bed rest on maintaining motor functions and on brain activity« (Vpliv treninga prostorske navigacije med večdnevno popolno neaktivnostjo na ohranjanje gibalnih funkcij in možgansko aktivnost).

Predstavitev bo potekala v sredo, 10.4.2013 ob 15:00 v prostorih Srednje tehniške šole Koper v predavalnici AMF1 (Šmarska cesta 4, Koper).