četrtek, 17. marec 2016 Ponedeljkov SEMINAR računalništva in informatike

V ponedeljek, 21. marca 2016, bo ob 16.00 uri v prostorih Fakultete za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Univerze na Primorskem, Glagoljaška 8, Koper predavanje v okviru PONEDELJKOVEGA SEMINARJA RAČUNALNIŠTVA IN INFORMATIKE Oddelkov za Informacijske znanosti in tehnologije UP FAMNIT in UP IAM.

POZOR - IZJEMOMA SPREMENJEN PROSTOR: Muzejski 1 ob 16:00

Naslov: CRM (v zavarovalništvu) kot orodje za doseganje konkurenčne prednosti

Predavatelj: Matej Košir, Podjetje IN2 - Vodja programa CRM

Povzetek:
IN2 Koper je del vodilne regijske družbe IN2 grupa, ki z več kot 600 zaposlenimi zagotavlja najboljše informacijske storitve velikim podjetjem in javnim organizacijam.
Posebnost družbe IN2 Koper je njen individualni pristop, ki ni ozko zastavljen v smislu informacijskih tehnologij, temveč izhaja iz poslovnih znanj in je usmerjen v premagovanje poslovnih izzivov strank.
Na predavanju bodo predstavljena nekatera področja, ki bi lahko bila zanimiva tudi za zaključne naloge. Teme se nanašajo na nadaljnji razvoj CRM rešitve v zavarovalništvu in pokrivajo področja od produktivizacije, novih poslovnih modelov in procesov do področja analitike in socialnih omrežij.

Vabljeni!