četrtek, 3. november 2022 Nadaljevanje uspešnega sodelovanja Oddelka za biodiverziteto z organizacijami iz prakse

Oddelek za biodiverziteto UP FAMNIT je v sredo, 26. 10. 2022, gostili dogodek, namenjen izmenjavi mnenj in predstavitvam organizacij, v katerih so študentke in študentje Varstvene biologije (1. stopnja) in Varstva narave (2. stopnja) v preteklosti že opravljali študijsko prakso. Na dogodek, ki je potekal v hibridni obliki, se je odzvalo kar 13 organizacij, 8 pa se jih je na samem dogodku tudi podrobneje predstavilo.

Dogodek je bil organiziran z namenom povečanja kvalitete izkušnje študijske prakse ter boljšega povezovanja z organizacijami, ki jim je v interesu sodelovanje z oddelkom in študenti.

»Zelo nas veseli, da smo lahko gostili takšen dogodek, saj menimo, da so študenti poleg priložnosti za prakso, ki jih ponujajo različne organizacije, ki delujejo na področjih varstva narave, biologije ter tudi izobraževanja, pri tem dobili prvi vtis o svojih potencialnih delodajalcih in njihovem poslanstvu,« je povzel asist. Martin Senič z Oddelka za biodiverziteto UP FAMNIT.

Za udeležbo in sodelovanje se zahvaljujemo vsem prisotnim organizacijam in njihovim predstavnikom: