sreda, 12. november 2014 Na tiskovni konferenci UP predstavila rezultate 14 projektov Po kreativni poti do praktičnega znanja

Univerza na Primorskem je danes, v sredo, 12. novembra, predstavila rezultate zaključenih projektov v okviru »Javnega razpisa za sofinanciranje projektov po kreativni poti do praktičnega znanja«, ki so se izvajali letos od aprila do septembra, v sodelovanju s študenti, partnerji iz gospodarstva in pedagoškimi mentorji z univerze.

Med 14 projekti je 9 projektov, ki jih je izvajala UP FAMNIT in v katere je bilo vključenih kar 45 študentov različnih študijskih smeri, 7 podjetij/organizacij in 8 pedagoških mentorjev - visokošolskih učiteljev UP FAMNIT. Predstavitve projektov si lahko ogledate tukaj.

Informacije in fotoutrinki z novinarske konference so dostopni tukaj.

Vsem študentom ter delovnim in pedagoškim mentorjem čestitamo za uspešno izvedbo projektov!