torek, 29. december 2020 Jamolbek Mattiev, nov doktor znanosti

Včeraj, 28. decembra 2020, smo na Famnitu pozdravili še enega doktorja znanosti.

Jamolbek Mattiev, študent doktorskega študijskega programa Računalništvo in informatika na UP FAMNIT, je uspešno zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom Clustering Class Association Rules to form a Meaningful and Accurate Classifier (Uporaba razvrščanja v skupine na klasifikacijskih asociacijskih pravilih za tvorbo smiselnih in natančnih klasifikatorjev), pod mentorstvom doc. dr. Branka Kavška in somentorstvom izr. prof. dr. Jerneja Vičiča.

Novemu doktorju znanosti iskreno čestitamo in mu želimo uspešno nadaljevanje raziskovalne poti!