ponedeljek, 11. december 2023 FTP - Fakultetno tekmovanje v programiranju

FTP (Fakultetno tekmovanje v programiranju) je natečaj, na katerem študentje na zabaven način preizkušajo svoje programerske sposobnosti. Študentje razvijejo program (Igralec), ki v njihovem imenu igra potezno igro proti drugim tekmovalcem.

Cilj je razviti program (Igralec), ki se najbolje odziva na strategije drugih tekmovalcev, brez vpogleda v njihovo izvorno kodo. Letos vas ponovno vabimo k udeležbi! Letošnje tekmovanje prinaša veliko sprememb, pri čemer je najbolj opazna ekipna dimenzija (igre v dvojicah).

Ostale spremembe bodo predstavljene na uradni predstavitvi, ki bo potekala 12. 12. 2023, v učilnici Rlab3 ob 8:30. Vabljeni!

K sodelovanju vabimo vse študente UP FAMNIT!

• Pričetek: 11. 12. 2023
  • Konec: 1. 3. 2024