petek, 27. januar 2012 Brezplačen avtobusni prevoz na informativni dan

Univerza na Primorskem bo v času informativnih dnevov, ki bodo potekali v drugem tednu februarja, organizirala brezplačen avtobusni prevoz, in sicer v petek, 10. februarja 2012, na relaciji Murska Sobota – Maribor – Celje – Ljubljana – Postojna – Koper in povratek nazaj. Odhod iz Murske Sobote je predviden ob 5.30, prihod v Koper pa ob 9.30.

Povratek na isti relaciji je predviden z odhodom iz Kopra ob 17.30. Obiski fakultet so razdeljeni na dva termina: ob 10. uri in ob 15. uri. Tako da boste lahko v tem času, če boste želeli, obiskali dve fakulteti Univerze na Primorskem.

Zato vabimo vse mlade, ki se odločate za nadaljnji študij, da se nam pridružite in nas obiščete na Obali.
Vse zainteresirane prosimo, da izpolnete e-predprijavo in nam s tem posredujete podatke, ki jih potrebujemo izključno za organizacijo prevoza, saj bo ta organiziran le v primeru prejetih 30 prijav.

Predprijave zbiramo do vključno 6. februarja 2012. O vseh podrobnejših informacijah (urah odhoda s posameznih vmesnih postaj itn.), vas bomo obvestili naknadno.