četrtek, 9. november 2023 Spletni seminar o priložnostih za opravljanje Erasmus+ prakse na Slovaškem // Webinar on opportunities for Erasmus+ internship in Slovakia

Placement Slovakia, program pripravništev, pod okriljem nevladne organizacije WorkSpace Europe, lepo vabi vse študente k udeležbi na spletnem seminarju, kjer bodo predstavljene možnosti opravljanja Erasmus+ praktičnega usposabljanja na ustanovah in institucijah na Slovaškem..

Spletni seminar bo potekal v treh različnih terminih, in sicer

• Datumi: 14. 11. 2023/ 16. 11. 2023 / 21. 11. 2023
  • Ura: 16:00
  • Trajanje: 30 min.
  • Lokacija: ZOOM

Če si želite zagotoviti svoje mesto,

Dodatne informacije o spletnem seminarju so na voljo tukaj.

Placement Slovakia, an internship program established by the non-governmental organization WorkSpace Europe, warmly invites all students to participate in a webinar where the possibilities for Erasmus+ traineeships at Slovak institutions will be presented.

The online seminar will take place in three different times, namely

• Dates: 14/11/2023/ 16/11/2023 / 21/11/2023
  • Time: 16:00 Central European Time (CET)
  • Duration: 30 min.
  • Location: ZOOM

To secure your spot,

Additional information about the webinar is available here.