torek, 3. marec 2020 Vpis v študijske programe 2020/21

Podatki o prijavi in vpisu v študijske programe UP FAMNIT so dostopni na spletnih straneh fakultete.

DODIPLOMSKI študij

Predstavitev študijskih programov si lahko ogledate tukaj.

Podatki o razpisu in prijavnih rokih so dostopni tukaj.

Podiplomski MAGISTRSKI študij

Podatki o razpisu in prijavnih rokih so dostopni tukaj

Podiplomski DOKTORSKI študij

Podatki o razpisu in prijavnih rokih so dostopni tukaj

Informativni dnevi 2020

Informativni dnevi za vpis v DODIPLOMSKI študij v študijskem letu 2020/21 so potekali v petek, 14. februarja ob 10.00 ter 15.00 in v soboto, 15. februarja ob 10.00, na sedežu UP FAMNIT (Glagoljaška 8, Koper).

Informativni dnevi za vpis v PODIPLOMSKI ŠTUDIJ (magistrski in doktorski programi) bo predvidoma izveden v petek, 8. maja 2020. Več informacij bo objavljenih naknadno. Informativni dan bo potekal na sedežu fakultete v Kopru (Glagoljaška 8).

Spletni portal eVŠ

Prijave za vpis v dodiplomski in podiplomski študij potekajo preko spletnega portala eVŠ: https://portal.evs.gov.si/prijava/

Kontaktni podatki za informacije

Referat za študente UP FAMNIT