sreda, 15. junij 2022 Srečanje študentov in mentorjev študijskih praks na programih Varstvena biologija in Varstvo narave

Vabimo vas na srečanje z mentorji praks, ki bo potekalo 20. 6. 2022, in sicer:

Dogodek smo na oddelku za biodiverziteto pripravili z namenom izmenjave mnenj in izkušenj ter spletanju novih poznanstev in bodočih sodelovanj. Eden izmed naših glavnih ciljev je izboljšati praktično izkušnjo tako študentov kot tudi organizacij.

Vabljeni ste vsi. Tako tisti, ki ste prakso že opravili in bi radi z nami delili izkušnje in predloge za izboljšave, kot tisti, ki vas opravljanje prakse še čaka.

Na obeh dogodkih dobo pristoni predstavniki različnih organizacij (v živo ali preko Zooma). Lahko se udeležite tudi obeh dogodkov, da spoznate čim več organizacij, ki so morebiti tudi vaši bodoči ponudniki praks, sodelavci na projektih ali celo zaposlovalci.