torek, 8. marec 2022 Poziv za prostovoljno delo - učna pomoč učencem in dijakom

Večgeneracijski center Morje Koper stremi h krepitvi socialnih veščin, vključenosti v lokalno okolje, izobraževanja in medgeneracijskega povezovanja. Poleg različnih delavnic nudijo tudi tečaje tujih jezikov za vse starosti ter učno pomoč za osnovne in srednje šolo.

V obdobju izvedbe pouka na daljavo, se je potreba po učni pomoči pri različnih predmetih, predvsem pa pri matematiki, zelo povečala, zato iščejo nove prostovoljce, ki bi bili pripravljeni otrokom priskočiti na pomoč.

Prostovoljno delo je hkrati tudi odlična priložnost za pridobivanje prakse na področju poučevanja in dela z učenci/dijaki, po koncu pa boste prejeli tudi potrdilo o opravljenem delu.

Potne stroške povrne Večgeneracijski center Morje Koper. Za več informacij pokličite na 040 77-20-30 ali pa jih kontaktirajte preko elektronskega naslova center.morje@gmail.com.