nedelja, 5. september 2010 VABILO NA UVODNE DELAVNICE ZA FAMNIT-ove BRUCE

Dragi bruci!

Prehod v novo študentsko življenje je vedno poln novih izzivov in neznanih področij. Želimo, da bi vaš študij na FAMNIT-u predstavljal tako vse zanimivosti, ki jih študentska leta prinašajo kot seveda obilo znanja. S tem namenom za vas med 20. in 24. septembrom 2010 v Kopru organiziramo delavnice, ki vam bodo osvežile uvodna znanja. Predavanja za posamezne smeri bodo vodili naši profesorji in študentje višjih letnikov. Na ta način bo pričetek predavanj za vas pa tudi za naše profesorje lažji. V sklopu delavnicah boste namreč ne le preverili in osvežili vaše znanje temveč tudi spoznali profesorje, ki vas bodo vodili skozi študij ter študente, ki bodo nedvomno dragocen vir informacij tako glede študijskih kot obštudijskih zadev.

Delavnice si lahko izberete skladno s svojo izbrano smerjo, potekale pa bodo z naslednjim urnikom:
Ponedeljek,
20.9.2010 od 9h do 14h UVOD V MATEMATIKO

Torek,
21.9.2010 od 9h do 12h UVOD V MATEMATIKO in od 12.30 do 14h OSNOVE PROGRAMIRANJA

Sreda,
22.9.2010 od 9h do 14h OSNOVE PROGRAMIRANJA

Četrtek,
23.9.2010 od 9h do 14h UVOD V EKONOMIJO in od 9h do 14h BIOLOGIJA

Petek,
24.9.2010 od 9h do 12h UVOD V EKONOMIJO in od 9h do 12h BIOLOGIJA

Zaradi lažje organizacije vas prosimo, da izpolnite prijavnico. Za bruce, ki še nimate urejene namestitve smo poskrbeli z dogovorom s Študentskimi domovi, zato so vam v času delavnic na voljo prenočišče z doplačilom 10 eur/noč. V kolikor prenočišče potrebujete zaradi rezervacije to navedite v prijavnici. Rok prijave je 15.9.2010.
Obenem naj napovemo še prvo srečanje na fakulteti, ki bo v petek, 1. oktobra 2010 (za več informacij spremljajte FAMNIT-ovo spletno ali Facebook stran). V ponedeljek, 4. oktobra 2010 pa bo od 18h do 20h v koprski Taverni potekal POZDRAV BRUCEM s koncertom.

Za več informacij smo vam na voljo na telefonski številki 05 611 75 70 ali preko elektronske pošte olga.kaljada@student.upr.si

Veselimo se vaše prisotnosti, ki bo prinesla nova znanstva in znanja!

Lep pozdrav!

Študentski svet UP FAMNIT