četrtek, 5. marec 2015 Vabilo na organiziran izlet v Planico za študente in zaposlene na UP, 21. 3. 2015 - Planica

Vljudno vas vabimo, da se nam pridružite na organiziranem izletu v Planico, kjer si bomo ogledali zaključno tekmo smučarskih poletov v letošnji sezoni. Izlet je namenjen tako študentom kot tudi zaposlenim na UP.

Kdaj:
V soboto, 21. marca 2015, bomo glasno navijali, peli, se veselili in še in še.
Koliko:
Rdeča kartica Zdrava Zabava: 38,00 EUR (študenti, dijaki)
Vsi ostali: 40,00 EUR
Samo prevoz: 17,00 EUR (povratna karta)

Prijave se zbirajo na Infotočki ŠOUP v Kopru do srede, 18. marca 2015.

Več o izletu si lahko preberete na spletni strani Univerzitetne Športne zveze Primorske, ŠOUP-a ter na strani FB-dogodka.

Za dodatne informacije vam je na voljo Marko Juretič, koordinator vsebin univerzitetnega športa na telefonski številki +386 31 376 726 ter na elektronskem naslovu: marko.juretic@uszp.si.

Vljudno vabljeni.