ponedeljek, 20. julij 2015 Tilen Genov z Oddelka za biodiverziteto UP FAMNIT med inštruktorji tečaja statističnega modeliranja na Univerzi Witwatersrand

Pretekli teden je na Univerzi Witwatersrand (Johannesburg, Republika Južna Afrika) potekal dobrodelni 4-dnevni tečaj statističnega modeliranja, ki ga je vodila Univerza St Andrews (Centre for Research into Ecological and Environmental Modelling) iz Velike Britanije.

Tečaj, ki se ga je udeležilo okoli 150 udeležencev, je bil namenjen študentom in raziskovalcem iz različnih delov Afrike in je bil za udeležence brezplačen. Vključeval je tako osnove statistike kot tudi napredne metode statističnega modeliranja.

Pri organizaciji tečaja je kot eden izmed sedmih inštruktorjev sodeloval tudi Tilen Genov z Oddelka za biodiverziteto UP FAMNIT.

V nadaljevanju fotoutrinka s tečaja.