torek, 23. april 2019 Študij in raziskovanje v tujini - vabilo na srečanje z Nero Bozin (University of Kent)

Društvo študentov Biopsihologije
vabi na predavanje Nere Bozin, mag. psih.,

ki bo v sredo, 24. aprila, ob 19.00
v predavalnici FHŠ-TRAMONTANA (Titov trg 5) v Kopru.

Magistrica psihologije Nera Bozin je trenutno študentka doktorskega programa na Univerzi v Kentu, Velika Britanija. Področja, ki jih njen študij pokriva so predvsem razvojna in kognitivna psihologija ter področje biološke psihologije.
Naša gostja bo predstavila svojo študijsko pot in raziskovalno dejavnost, kjer se osredotoča predvsem na kognitivni razvoj otrok. Glavna tema njenega predavanja pa bo kako poiskati želen študij v tujini, pri čemer je imela ona sama veliko težav in zapletov, ter kako se na študij v tujini prijaviti.

Predavanje je tokrat namenjeno predvsem študentom. Seveda pa lepo vabljeni tudi tisti, ki vas zanima to področje ali študij v tujini.
Lepo vabljeni!