četrtek, 14. maj 2015 Seminar MARA

V ponedeljek, 18. maja 2015, bo ob 16.00 uri v prostorih Fakultete za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Univerze na Primorskem, Glagoljaška 8, Koper predavanje v okviru skupnega SEMINARJA ZA MATEMATIČNE IN RAČUNALNIŠKE ZNANOSTI Oddelka za matematiko in Oddelka za Informacijske znanosti in tehnologije UP FAMNIT, Oddelka za matematiko in Oddelka za Informacijske znanosti in tehnologije UP IAM, Oddelka za matematiko in računalništvo UP PEF ter Oddelkov za matematiko in teoretično računalništvo IMFM.

RAČUNALNIŠKI SEMINAR

Prostor: FAMNIT-1-MP2 ob 16:00

Naslov: Podjetno v svet podjetništva

Predavatelj: mag. Tina Jančar Matekovič, Regionalni razvojni center Koper

Povzetek:
Program Podjetno v svet podjetništva ponuja mladim priložnost razvijanja svoje poslovne ideje v spodbudnem okolju ob pomoči mentorjev. V času štirimesečnega usposabljanja udeleženci pripravijo poslovni načrt in izvedejo vse aktivnosti za odprtje lastnega podjetja. Do sedaj je to priložnost izkoristilo več kot 600 mladih, izobraženih, brezposelnih, ki so se odločili, da se bodo preizkusili v podjetništvu. Program se izvaja v vseh slovenskih regijah, v Obalno kraški regiji program vodi Regionalni razvojni center.

Predavanje je v sklopu projekta ADRIATinn.
Projekt sofinancirata Evropski socialni sklad ter ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti.