četrtek, 15. september 2022 Pričeli z 2. Biološko-psihološko študentsko konferenco

Z veseljem naznanjamo, da so letos študentje UP FAMNIT Društva varstvenih biologov - Biodiva in Društva študentov biopsihologije, ponovno združili moči tako letos že drugič organizirajo Biološko-psihološko študentsko konferenco, ki se je pričela danes in bo potekala do sobote, 17. septembra, zvečer .

Prijavljenih udeležencev je zadovoljivih 34, prihajajo pa iz Slovenije in Hrvaške. Vsebine so ločene na biološki ter psihološki del, ki bosta potekala vzporedno.

Poleg študentov bodo na konferenci svoje delo predstavili tudi štirje gostujoči predavatelji, pisatelj Damijan Janžekovič (Iz pekla do življenja. O depresiji in nasilju v družini.), ogledali pa si bodo tudi film The Undamaged, ki mu bo sledila debata z dr. Ernestom Ženkom, ki bodo konferenco še dodatno popestrili ter dvignili na višji nivo.

Gostujoči predavatelji bodo:

• dr. Nina Gunde - Cimerman (Black bloom in white Greenland),
  • dr. Neven Iveša (Incidence of termophilic fish species in the bay of Medulin),
  • dr. Tina Tinkara Peternelj (Človek kot ekosistem – naš odnos z mikroorganizmi in pomen za psihofizično zdravje),
  • dr. David Gosar (Razvoj možganov in umskih sposobnosti).

Za več informacij si oglejte spletno stran.

Dogodek sofinancirajo UP Famnit, Študentski svet UP Famnit ter Mestna občina Koper.