torek, 27. julij 2021 Poletni informativni dan 2021

Ali še zbirate zadnje informacije pred prijavo na dodiplomski študij? Imate še kaj vprašanj? Bi se radi pogovorili z našimi študenti?

Vabimo vas na poletni informativni dan, ki bo v virtualni obliki potekal v torek, 17. avgusta, ob 16.00 prek Zooma. Predstavili vam bomo študijske programe, projekte in ostale obštudijske aktivnosti na Famnitu, naši profesorji, asistenti in študenti pa bodo z veseljem odgovarjali na vaša vprašanja.

Za udeležbo na dogodku je potrebna predhodna prijava s klikom na TO POVEZAVO.

Po registraciji boste prejeli potrditveno sporočilo s povezavo do Zooma.

V primeru tehničnih težav nas lahko kontaktirate na promo@famnit.upr.si; GSM: 051 412 630.

Več o študijskih programih na UP FAMNIT lahko preberete na naši spletni strani.

Ključna vprašanja, ki jih pred nas postavlja sodobni svet, so preveč zapletena, da bi nanje lahko odgovorili z orodji zgolj ene znanstvene discipline. Na Fakulteti za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije (UP FAMNIT) smo zato zasnovali interdisciplinarne, med seboj prepletene in raznolike študijske programe.

Vabimo vas, da se nam pridružite na Virtualnem informativnem dnevu, kjer vam bodo profesorji in študenti predstavili utrip življenja na fakulteti in prednosti naših programov.

Razpis in informacije za kandidate v zvezi s prijavo v različnih rokih so objavljeni na tej povezavi.