petek, 15. september 2017 Od 18. do 22. septembra 2017 poteka tretji (zadnji) prijavni rok za vpis v 1. letnik dodiplomskega študija za Slovence brez slovenskega državljanstva in državljane izven EU

Od ponedeljka, 18. septembra do vključno petka, 22. septembra 2017 je možna prijava za vpis v 1. letnik dodiplomskega študija za Slovence brez slovenskega državljanstva in državljane izven EU (tretji prijavni rok), in sicer za vse študijske programe UP FAMNIT: Matematika, Matematika v ekonomiji in financah, Računalništvo in informatika, Biodiverziteta, Bioinformatika, Sredozemsko kmetijstvo in Biopsihologija.

Kandidati, ki želijo svojo študijsko pot nadaljevati na UP FAMNIT, so vabljeni k oddaji prijave.

Razpis za vpis in vse informacije v zvezi z oddajo prijave so dostopni tukaj.

Vse informacije lahko kandidati dobijo v Referatu za študente (e-naslov: referat@famnit.upr.si, tel. št. 05 611 75 75).