petek, 11. september 2020 Od 11. do 16. septembra 2020 možna prijava za vpis v podiplomski študij na UP FAMNIT

V petek, 11. 9. 2020, se pričenja 2. prijavni rok za vpis v magistrske in doktorske študijske programe na UP FAMNIT. Do 16. septembra se lahko prijavijo slovenski državljani in državljani EU ter Slovenci brez slovenskega državljanstva in tujci izven EU.

RAZPIS ZA VPIS za vpis in vse informacije v zvezi z oddajo prijave so dostopni na tej povezavi.

Vse informacije lahko kandidati dobijo v Referatu za študente (e-naslov: referat@famnit.upr.si).

Zakaj izbrati UP FAMNIT?

Najprej zato, ker izobražujemo za poklice v matematiki, računalništvu, naravoslovju in psihologiji, ki veljajo za najbolj iskane strokovne profile v Evropi in svetu. Ob tem pa nudimo še:

• atraktivne študijske smeri prihodnosti s poudarkom na interdisciplinarnosti študija,
  • sodobne metode poučevanja, podprte z informacijsko tehnologijo,
  • priznane in mednarodno uveljavljene predavatelje ter oseben stik s študenti,
  • možnost raziskovalnega dela že med študijem v povezavi z Inštitutom Andrej Marušič Univerze na Primorskem,
  • sodelovanje s podjetji v okviru praktičnega usposabljanja in projektov,
  • študij v prijetnem mediteranskem okolju v Slovenskem primorju,
  • bogato ponudbo obštudijskih dejavnosti v sodelovanju s študentskim svetom in študentskimi društvi.

Preverite ostale prednosti študijskih programov v brošuri, s klikom na spodnji sliki.

V skupnem uvodnem delu posameznega razpisa za vpis so zapisani postopki in roki za prijavo ter druge pomembne informacije glede prijave na razpis, zato vse kandidate prosimo, da si razpis natančno preberejo:

PRIJAVA POTEKA PREKO SPLETNEGA PORTALA eVŠ: http://portal.evs.gov.si/prijava/.

NAVODILA ZA PRIJAVO so dostopna na spletni strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport.

Več na tej povezavi.