ponedeljek, 11. maj 2015 Gostovanje treh tujih profesorjev na UP FAMNIT

Z novim tednom se pričenjajo nova gostovanja tujih profesorjev na UP FAMNIT.

Na UP FAMNIT se vrača izr. prof. dr. Mladen Kučinić, ki je pri nas gostoval že v preteklem študijskem letu. Izr. prof. dr. Mladen Kučinić prihaja z Naravoslovno-matematične fakultete Univerze v Zagrebu. V času svojega gostovanja bo predaval pri predmetu Izbrana poglavja iz zoologije kopenskih živali na podiplomskem študijskem programu Varstvo narave.

Iz ZDA prihaja Vladimir Gurvich, redni profesor na Rutgers University. Na UP FAMNIT bo predaval  študentom dodiplomskega študijskega programa pri predmetu Matematične vsebine v angleškem jeziku.

Na UP FAMNIT prihaja tudi dr. Mark Lochrie z University of Central Lancashire: Media Innovation Studio, Velika Britanija. V času svojega obiska bo predaval pri predmetu Računalniški praktikum II na dodiplomskem študijskem programu Računalništvo in informatika.

Gostovanje omenjenih profesorjev omogoča projekt UP IN SVET - mednarodna vpetost Univerze na Primorskem.