sreda, 4. marec 2015 Delavnica Podjetni mladi 2015

UP FAMNIT in UP IAM že vrsto let uspešno usposabljata mlade raziskovalce, ki morajo v obdobju svojega usposabljanja opraviti tudi podjetniški tečaj. Z namenom podajanja vsebin na način, ki bo zanje čimbolj uporaben, smo se v letu 2013 prvič odločili za izvedbo delavnice, na kateri so mladim raziskovalcem predali znanja in izkušnje naši zaposleni. Zaradi uspeha delavnice smo se letos odločili za ponovno izvedbo delavnice, ki bo poslej organizirana vsaki dve leti.

Letošnja delavnica je potekala 3. marca 2015, udeležilo pa se je je 26 mladih – tako raziskovalcev kot študentov, ki svoje znanje izpopolnjujejo na UP, UL in UM. Udeležencem so predavatelji predstavili tako osnove podjetništva kot tudi osnove iskanja pravih razpisov ter vodenja projektov. Dodane so bile osnove promocije, načini sodelovanja z drugimi deležniki, nekaj besed je bilo namenjenih vitkemu podjetništvu, delavnica pa se je zaključila s predstavitvijo praktičnih primerov povezovanja gospodarstva in raziskovanja.

Udeležencem želimo še naprej uspešno usposabljanje in neumorno raziskovanje.

Galerija dogodka je dostopna na povezavi.