četrtek, 7. april 2022 Vabljeni na vajo kibernetske obrambe in strateškega odločanja Locked Shields 22

Na Ministrstvu za obrambo Republike Slovenije pospešeno razvijajo področje kibernetske obrambe. Zaposliti želijo več strokovnjakov s področij kibernetske varnosti, naprednih komunikacijsko-informacijskih tehnologij, elektronike in telekomunikacij.

Famnitove študente vabijo na ogled mednarodne vaje kibernetske obrambe in strateškega odločanja Locked Shields 22, ki jo organizira Natov Center odličnosti za kibernetsko obrambo iz Talina v Estoniji (NATO Cooperative Cyber ​​Defence Centre of Excellence – CCDCOE) in se bo sočasno odvijala v 30 državah. Gre za največjo in najkompleksnejšo mednarodno vajo s področja kibernetske obrambe na svetu s preko 2000 udeleženci. Na predstavitvi vaje LS22 bomo študente seznanili z možnostmi štipendiranja in zaposlitve na Ministrstvu za obrambo.

Informativni dan bo 19. in 20. aprila 2022 v Ljubljani.

Točno uro (dopoldan) in lokacijo bodo javili naknadno. Prijave sprejemajo do 10. aprila 2022 na e-naslovu: claudia.zajc@mors.si .

Število mest je omejeno.