petek, 15. januar 2016 Vabljeni na posvet Participacija mladih ali kaj lahko za participacijo storijo šole

Kulturno izobraževalno društvo PiNA in Gimnazija Gian Rinaldo Carli Koper v okviru projekta Mreža participativnih demokratičnih šol vabita na posvet Participacija mladih ali kaj lahko za participacijo storijo šole, ki bo v četrtek, 28. januarja 2016, ob 10.00 v Glavni dvorani (Aula Magna) Gimanzije Gian Rinaldo Carli Koper (Gimnazijski trg 7, Koper).

Namen uvodnega dogodka pilotnega projekta spodbujanja participacije dijakinj in dijakov ter šolskih skupnosti je oblikovanje lokalnega konzorcija kot posvetovalnega telesa za oblikovanje referenčne lestvice participacije šol v regiji, predstavitev dobrih praks in mreženje ključnih deležnikov področja.

Prijavite se lahko preko spletnega obrazca, dodatne informacije pa dobite na peter.kastelic@pina.si in 031 495 156.

Več o projektu si lahko preberete tukaj.

Vabljeni!