sreda, 9. marec 2022 Vabljeni na čajanko projekta EU VOICES

Vabljeni na čajanko projekta EU VOICES, v četrtek, 10. marca 2022, ob 16.00 v predavalnici Levant 3 (UP FHŠ).

Konferenca o prihodnosti Evrope, ki traja že od lanskega leta, je edinstvena priložnost za evropske državljanke in državljane, da razpravljajo o izzivih in prednostnih nalogah Evrope. Ne glede na to, od kod prihajajo ali kaj počnejo, lahko izrazijo svoje mnenje o prihodnosti, ki si jo želijo za Evropsko unijo in tako prispevajo k njenemu preoblikovanju.

Na čajanki bomo spregovorili naslednjih temah Konference o prihodnosti Evrope: kultura, mladi, izobraževanje in šport ter se vprašali, kaj lahko na tem področju naredi Evropska unija.

Sodelovali bodo:

• Laura Menard, pevka in glasbena pedagoginja