torek, 1. februar 2022 Prosto delovno mesto Razvijalca/ka programske opreme (JAVA) v podjetju Solvera Lynx

Vas zanima internet stvari (IoT), električne polnilne postaje, baterijski sistemi, števci, idr.?

Bi radi prispevali k razvoju rešitev upravljanja z energijo, električne mobilnosti, energetske učinkovitosti, merjenja elektrike, in drugih podobnih rešitev?

V podjetju Solvera Lynx d.o.o. iščejo razvijalce na področju razvoja IoT rešitev in upravljanja z energijo.

Odgovornosti:

• delo na razvoju produkta GemaLogic ter drugih s produktom povezanih t.i. »micro-storitev«,
  • priprava tehničnih specifikacij,
  • priprava dokumentacije,
  • pro-aktivno vodenje svojega razvojnega projekta, vključno z analitiko in vzdrževanjem.

Pričakovanja:

• izkušnje iz naslova razvoja Java aplikacij,
  • dodatna prednost v primeru poznavanja Java EE (CDI, JPA / Hibernate, ipd.), Gradle, Docker, Bitbucket, MS SQL,
  • dodatna prednost poznavanja SOAP, REST API, MQTT, ipd..
  • izkušnje pri delu z relacijskimi bazami podatkov in pisanjem enotnih ter integracijskih testov.

Nudijo:

• fleksibilen delovni čas,
  • fleksibilna lokacija dela (delo od doma ali v pisarni),
  • konkurenčno plačilo,
  • izobraževanja organizirana iz strani družbe in poljubna po želji zaposlenega,
  • možnost obiska različnih seminarjev in konferenc.

Kontakt: Pošljite CV na jobs@solvera-lynx.com ali se oglasi v njihovih prostorih v Stegnah (2. nadstropje, Stegne 23a, 1000 Ljubljana).