sreda, 2. marec 2022 Prosti delovni mesti v podjetju Solvera Lynx: Front-End razvijalec/ka programske opreme in DevOps

Delovno mesto: Front-End razvijalec/ka programske opreme

Vas zanima internet stvari (IoT), elektricne polnilne postaje, baterijski sistemi, stevci, idr.? Bi radi prispevali k razvoju rešitev upravljanja z energijo, električne mobilnosti, energetske učinkovitosti, merjenja elektrike, in drugih podobnih rešitev?

V podjetju Solvera Lynx d.o.o. iščejo Front-End razvijalce na področju razvoja IoT rešitev in upravljanja z energijo.

Odgovornosti:

• skrb za oblikovalske smernice in razvoj produkta GemaLogic s poudarkom na izboljšanju uporabniške izkušnje,
  • skrb za oblikovalske smernice in razvoj spletne strani ter spletne trgovine Solvera Lynx ter izboljšanje uporabniške izkušnje,
  • opredelitev nefunkcionalnih zahtev in njihova optimizacija,
  • priprava tehničnih specifikacij rešitve na visoko in nizko-nivojski ravni,
  • raziskave in razvoj rešitev na podlagi tehničnih specifikacij,
  • pro-aktivno vodenje svojega razvojnega projekta, vključno z analitiko in vzdrževanjem.

Pričakovanja:

• izkušnje pri razvoju rešitev z uporabo HTML, CSS, Client in Server side tehnologij,
  • poznavanje Java EE (CDI, JPA / Hibernate, ipd.), Gradle, Docker, Bitbucket,
  • izkušnje z API-ji REST na strani strežnika in uporabnika,
  • izkušnje pri delu z relacijskimi bazami podatkov in pisanjem enotnih ter integracijskih testov,
  • izkušnje z uporabo WordPres,
  • izkušnje z uporabo orodij za oblikovanje in design (Adobe, ipd.).

Nudijo:

• fleksibilen delovni čas,
  • fleksibilna lokacija dela (delo od doma ali v pisarni),
  • konkurenčno plačilo,
  • izobraževanja organizirana iz strani družbe in poljubna po želji zaposlenega,
  • možnost obiska različnih seminarjev in konferenc.

Kontakt: Pošljite CV na jobs@solvera-lynx.com ali se oglasite v prostorih v Stegnah (2. nadstropje, Stegne 23a, 1000 Ljubljana).

Delovno mesto: DevOps

V podjetju Solvera Lynx d.o.o. iščejo DevOps osebo, ki bi skrbela za vez med razvojem in testnimi oz. produkcijskimi okolji ter nudila podporo pri uporabi in konfiguraciji internih sistemov.

Odgovornosti:

• vez med razvojem in testnimi oz. produkcijskimi okolji,
  • skrb za aplikacije in rešitve v podjetju, ki so podpora razvijalcem, kot so to: BitBucket, Nexus, Ansible, Ansible Tower, Jira, Confluence, Microsoft Office365, monitoring sistemov, Windows in Linux strežnikov,
  • skrb za verzioniranje lastnih produktov/aplikacij,
  • skrb za nameščanje aplikacij,
  • priprava aplikacij za nameščanje v okoljih naročnika,
  • avtomatizacija procesov in
  • pro-aktivno vodenje določenih aktivnosti, vključno z analitiko in vzdrževanjem.

Nudijo:

• fleksibilen delovni čas,
  • fleksibilna lokacija dela (delo od doma ali v pisarni),
  • konkurenčno plačilo,
  • izobraževanja organizirana iz strani družbe in poljubna po želji zaposlenega,
  • možnost obiska različnih seminarjev in konferenc.