sreda, 9. marec 2022 Primatijada 2022: Vabljeni na uvodno predstavitev / Primatijada 2022: Invitation to the introductory presentation

*English below

Študentke in študentje, pozor!

Bi radi spoznali vrstnike, ki se ukvarjajo s podobnimi študijskimi izzivi kot vi? Vas zanima, kakšne izkušnje imajo kolegi izven meja Slovenije? Bi tudi sami radi predali svoje znanje naprej in se pomerili v tekmovanju (iz znanja ali športa) ter se ob vsem tem še zabavali?

Primatijada je tradicionalno mednarodno tekmovanje naravoslovno-matematičnih fakultet, kjer se srečujejo študenti fakultet bivše Jugoslavije in predstavijo svoje znanje in raziskovalno delo.

Tudi študentje FAMNIT-a imate priložnost, da predstavite svojo raziskovalno nalogo ali se pomerite v športnih igrah. Izkoristite priložnost za enkratno mednarodno izkušnjo!

Če želite izvedeti več o tekmovanju in bi morda želeli tekmovati, vas vljudno vabimo, da se nam pridružite na predstavitvi, kjer vam bomo posredovali vse potrebne podrobnosti. Predstavitev bo v petek, 11. marca, ob 18. uri v FAMNIT-VP3 in hkrati preko ZOOM-a (https://upr-si.zoom.us/j/84353068699).

Dear students!

Would you like to meet peers who are facing similar study challenges as you? Are you interested in what colleagues from outside Slovenia have to say? Would you like to pass your knowledge on and compete in knowledge or sports while still having fun?

Primatijada is a traditional international competition of the science faculties, where students studying in countries of former Yugoslavia meet and present their knowledge.

As FAMNIT students, you also have the opportunity to present your research assignment or compete in sports. Take the opportunity for a unique international experience!

If you want to learn more about the competition and might want to compete, we kindly invite you to join us for the presentation, where we will tell you all the necessary details. The presentation will be on Friday, March 11, at 6 pm in FAMNIT-VP3 and at the same time via ZOOM (https://upr-si.zoom.us/j/84353068699).