petek, 13. maj 2022 Famnitov Hackathon: mreženje, spoznavanje predstavnikov podjetij in sklepanje novih prijateljstev / Famnit Hackathon: growing networks, meeting company representatives and making new friends

GDSC Primorska organizira Famnitov Hackathon na fakultetni ravni!

Hackathon je dogodek, ki združuje računalniške programerje in študente drugih programov, ki s svojim znanjem, idejami in rešitvami pokažejo svojo nadarjenost. V razmeroma kratkem času boste udeleženci, razdeljeni v manjše time, razvili rešitev za določeno tematiko. Rezultat bo torej dejanska rešitev oziroma aplikacija za področje, za katero je bil dogodek organiziran.

Kdaj in kje?
21. in 22. maja v Avli (Famnit, Glagoljaška 8).

Tema?
Trajnostni razvoj, zdravje in dobro počutje.

K sodelovanju v interdisciplinarnih timih vabimo študente vseh programov UP Famnit. Nekaj ​​dni pred dogodkom boste imeli priložnost sestaviti ekipe na uvodnem srečanju. Ekipe bodo sestavljali 4 člani, od tega 2-3 študentje/ke programov Računalništvo in informatika ali Matematika.

Če ste pripravljeni sodelovati z novimi ljudmi, se zabavati, se mrežiti, stopiti v stik s potencialnimi delodajalci ter nenazadnje zmagati in si prislužiti nagrado, se prijavite zdaj!

Prijavnica: https://forms.gle/sK3BA8spYWxWb3ZW7

Se vidimo na Famnitovem Hackathonu!

GDSC Primorska is organising a UP FAMNIT Hackathon on the faculty level!

A Hackathon is a social coding event that brings computer programmers and students from other programmes together to improve upon or build a new software program.

When and where?
21 and 22 May at Avla (Famnit, Glagoljaška 8).

Theme?
Sustainable development, health and wellbeing.

Students from all Famnit programs are invited to collaborate in interdisciplinary teams. A few days before the event, you will have the chance to form teams at our welcoming event. All teams should have 2-3 members from the Computer Science/Mathematics programme, out of 4, to ease the implementational part.

Apply immediately if you are willing to work with new people, have fun, grow your network, get in touch with the sponsoring companies, win and earn some prizes.

Application form: https://forms.gle/sK3BA8spYWxWb3ZW7

See you at the Famnit Hackathon!