četrtek, 20. februar 2020 Udeležba študentov na konferenci Triple i: 28. (in 29.) maj 2020, Portorož

UP IAM Slovenski center za raziskovanje samomora organizira 11. mednarodno konferenco TRIPLE i: Intuition, Imagination and Innovation in Suicidology, ki bo potekala 28. (in 29.) maja 2020 v hotelu Histrion, Portorož.

Obveščamo vas, da je za študente Biopsihologije in Uporabne psihologije zagotovljenih 10 mest; študenti so oproščeni kotizacije. Plačana kotizacija se upošteva kot dohodek in šteje v letno davčno osnovo. Prednost bodo imeli študenti tutorji.

Če bo prijav več kot je prostih mest, bo organizacijski odbor odločil glede na motivacijsko pismo študenta (obvezno izpolnite ta del spletnega obrazca - glej pojasnila v nadaljevanju). Na konferenci se od študentov pričakuje prisotnost na predavanjih, kar bomo preverjali z zbiranjem podpisov.

Za udeležbo na konferenci izpolnite naslednji spletni obrazec: Registration Form

Prijavite se najkasneje do 8. aprila 2020.

Vse nadaljnje informacije o konferenci so dostopne na spletni strani http://zivziv.si/triple-i-2020/

Organizacijski odbor konference TRIPLE i 2020