sreda, 15. junij 2022 BASF Innovation Hub 2022" - velika priložnost za inovatorje, zagonska podjetja in študente

Z veseljem vas obveščamo, da vodilno svetovno kemijsko podjetje BASF tudi v letu 2022 podpira ideje zagonskih podjetij, ne glede na njihovo stopnjo razvoja, ter ideje inovatorjev, vključno z idejami najuglednejših raziskovalcev in študentov iz Slovenije. Podjetju BASF lahko prek BASF Innovation Hub 2022 natečaja predstavite svoje zamisli.

BASF Innovation Hub 2022 se bo osredotočil na ideje, povezane z okoljskim izzivom današnjega časa – z obnovljivi viri energije, ki se nanašajo na vsaj eno od naslednjih tem:

1. čista energija,
  2. pametni prevoz in
  3. strategije »Od kmetije do vilic«.

Države, ki so povabljene k sodelovanju, so: Avstrija in Madžarska (skupni lokalni dogodek); Bosna in Hercegovina, Hrvaška, Srbija, Slovenija (skupni lokalni dogodek); Bolgarija, Grčija, Češka in Slovaška (skupni lokalni dogodek); ter Romunija.

Prijave na BASF Innovation Hub 2022 bodo odprte vse do 16. septembra 2022.

Več informacij in časovnico najdete na spletni strani: join-innovationhub.com, lanskoletni dogodek pa si lahko ogledate na uradnem kanalu dogodka (YouTube).