petek, 13. maj 2022 Banka Slovenija zbira ustvarjalne video posnetke, ki predstavijo, kako digitalizacija vpliva na uporabo denarja

V Banki Slovenije vas v sklopu svetovnega tedna denarja vabijo k sodelovanju na video natečaju!

Srednješolce in študente vabijo, da se preizkusite v vlogi snemalcev kratkih video vsebin na temo Denar je en klik stran. Z natečajem želijo spodbuditi mlade, da razmislijo o pojmu digitalnih plačil, ki so v sodobnem svetu postala že nekaj vsakdanjega.

Na natečaj se lahko prijavijo posamezniki ali skupine s svojimi mentorji do konca junija 2022. Izdelke bodo zbirali do konca avgusta, zmagovalce pa objavili jeseni. Več informacij o video natečaju najdete tukaj.

Skupine ali posamezniki se na natečaj tako lahko prijavijo do konca junija, video posnetke pa bodo sprejemali do konca avgusta.