petek, 2. oktober 2015 Zgodilo se je 3. kolo tekmovanja Univerzitetni programerski maraton

V četrtek, 1. oktobra 2015 je potekalo 3. kolo tekmovanja Univerzitetni programerski maraton (UPM). Tekmovanja so se udeležile tudi 4 ekipe UP FAMNIT.

UP FAMNIT ekipa O(2^n), ki jo sestavljajo Vladan Jovičić, Marko Palangetić in Daniel Siladji, je zasedla 5. mesto s štirimi rešenimi nalogami. Ekipa O(2^n) po treh kolih tako zaseda odlično 5. mesto.

Rezultate 3. kola tekmovanja si lahko ogledate tukaj, poglejte še skupne rezultate. Naloge, ki so jih študenti reševali, pa najdete na tem naslovu.

Sodelavci UP FAMNIT študentom iskreno čestitamo za uspehe in jim želimo odlične rezultate tudi na prihodnjih tekmovanjih!