petek, 26. maj 2023 ZAŽIVELA JE NOVA SPLETNA STRAN WELCOME.UPR.SI: NEPOGREŠLJIV VIR INFORMACIJ ZA MOBILNE IN TUJE ŠTUDENTE UP

Novo vzpostavljena spletna nudi mobilnim in tujim študentom vse potrebne informacije za uspešno študijsko pot, vključno z nasveti, kako premagati vsakodnevne izzive, povezane s selitvijo v tujino in študijem na UP.

Spletna stran ponuja številne informacije in nasvete glede vključevanja v novo okolje, na primer kako se prijaviti in vpisati na UP, kje in kako najti namestitev, možnosti finančne pomoči in štipendiranja, kako se povezati z ostalimi študenti, kako dostopati do zdravstvenih storitev in še veliko več.

Na novi spletni strani bodo bodoči študenti UP našli vse potrebno za uspešen začetek, potek in zaključek študija.

Vabljeni k odkrivanju nove spletni strani >> www.welcome.upr.si <<!