torek, 31. avgust 2021 Zaključuje se 3. prijavni rok za vpis tujih državljanov na dodpilomske študijske programe!

3. septembra 2021 se zaključi 3. prijavni rok za državljane držav nečlanic EU in Slovence brez slovenskega državljanstva na dodiplomskih študijskih programih Univerze na Primorskem.

Na UP FAMNIT so še na voljo prosta mesta na naslednjih študijskih programih:

• Bioinformatika (UN), izvedba v slovenskem jeziku
  • Matematika (UN), izvedba v angleškem jeziku
  • Matematika (UN), izvedba v slovenskem jeziku
  • Matematika v ekonomiji in financah (UN), izvedba v slovenskem jeziku
  • Sredozemsko kmetijstvo (VS),  izvedba v slovenskem jeziku

Prijavo za vpis (vključno z zahtevanimi dokazili) kandidati oddajo preko elektronske vloge na spletnem portalu eVŠ (https://portal.evs.gov.si/prijava/do vključno petka, 3. septembra 2021.

Za dodatna vprašanja se lahko obrnete tudi na Visokošolsko prijavno-informacijsko službo Univerze na Primorskem, na naslovu vpis@upr.si, od ponedeljka do petka, med 8.30 ter 15.00.

Izberi znanost, izberi Famnit!