ponedeljek, 25. maj 2015 Zaključila se je konferenca Encompassing Computer Science workshop 2015

Prejšnji teden smo organizirali 3-dnevno mednarodne delavnico (Vseobsegajoče delavnica računalniških znanosti),  ki sta jo organizirala oddelka DIST na UP FAMNIT in UP IAM. Delavnica je bila financirana s strani Evropske Unije skozi Evropski socialni sklad in s strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport.

Delavnico je obiskalo sedemdeset slušateljev, ki so poslušali predavanja 6ih vabljenih predavateljev in 24 drugih raziskovalcev. Program je obsegal 18 ur. Odbora delavnice se zahvaljujeta vsem, ki so pomagali pri njeni uspešni izvedbi.

Knjigo poveztkov lahko dobite na tem naslovu.

Slike so dosegljive na strani UP FAMNIT galerij.

Delavnica je bila delno financirana s strani Evropske Unije v okviru Evropskega socialnega sklada in s strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport skozi projekt UP IN SVET - mednarodna vpetost Univerze na Primorskem.